TRINAESTA NEDJELJA KROZ GODINU, 26. lipnja 2022.

TRINAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

26. lipnja 2022.

NEDJELJOM: 8, 9.30, 11 i 19 SATI

2. ZLATNA MISA FRA VATROSLAVA FRKINA

Danas, član zajednice braće franjevaca u našem Samoboru, fra Vatroslav Frkin slavi svoju 50.-u godišnjicu misništva, Zlatnu misu. Sveta misa slavi se u kući susreta Tabor u 11 sati.

3. SVETI PETAR I PAVAO

U srijedu slavimo svetkovinu apostolskih prvaka, sv. Petra i Pavla. Sveta misu slavimo u 19 sati.

4. PETROV NOVČIĆ

Sljedeće nedjelje prikupljena milostinja i dar na izlazu iz crkve namijenjeni su potrebama Svete Stolice i Svetoga Oca koji se raspoređuju u potrebite zajednice diljem svijeta. Svojim darom posvjedučujemo zajedništvo nas vjernika s Petrom naših dana.

5. LJETNI RASPORED SVETIH MISA I ISPOVIJEDI

Tijekom srpnja i kolovoza nedjeljne svete mise slavimo u 8, 9.30 i 19 sati.

Tijekom ljeta nema nedjeljne svete mise u 11 sati.

Mogućnost pristupanja sakramentu ispovijedi je tijekom radnog tjedna, pola sata prije svete mise. Nedjeljom neće biti mogućnosti ispovijedi. Molimo sve, ukoliko su potrebni sakramenta ispovijedi, da se rasporede tijekom tjedna.

6. SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI

Najavljujemo susret hrvatske katoličke mladeži u Bjelovaru, 17. rujna. Prijaviti se mogu mladi od 14 do 30 godina. Prijave traju do 07. kolovoza, a više o pojedinostima prijave možete vidjeti na plakatima na oglasnoj ploči te web i facebook stranici Župe.

7. KATOLIČKI TISAK

Preporučujemo Katolički tisak za ovaj tjedan, posebno Glas Koncila, MAK, Kanu, Veritas, Mariju te Radosnu vijest.