DVANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU, 20. lipnja 2021.

DVANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

20. lipnja 2021.

1. SVETE MISE U ŽUPNOJ CRKVI

NEDJELJOM: 8, 9.30, 11, 18 i 19 SATI

2.  SVETE MISE U ŽUPNOJ CRKVI

Od sljedeće nedjelje nema nedjeljne svete mise u 18 sati.

3.  PROŠTENJA U KAPELAMA

Danas je vanjsko proštenje svetog Vida na Vrhovčaku. Sveta misa slavi se u 11 sati

4.  SVETKOVINA SVETOG IVANA KRSTITELJA

U četvrtak slavimo svetkovinu rođenja svetog Ivana Krstitelja, župno proštenje u našoj susjednoj župi Lug Samoborski. Toga dana slavi se sveta misa kod časnih sestara u Gajevoj u 7 sati. U župi Lug Samoborski svečana sveta misa slavi se u 11 sati, a predslavi ju mons. Juraj Jezerinac, vojni ordinarij u miru. Raspored ostalih događanja u župi Lug Samoborski možete vidjeti na plakatu na našoj oglasnoj ploči.

5.  OBITELJSKI DAN

U utorak u našem dekanatu obilježava se Dan obitelji. Ove godine okupljanje će biti u Lugu Samoborskom. Program je raznolik, od sportskih igara i kreativnih radionica, zajedničkog objeda do molitve i zajedničke svete mise. Pozivamo sve obitelji naše Župe koje žele sudjelovati da se jave gospođi Mariji Matijaščić. (098/554113)

6. DEVETNICA DJETETU ISUSU

U petak je 25. u mjesecu te zajednica Prijatelja Malog Isusa u 18.30 sati moli pobožnost i devetnicu Djetetu Isusu.

7. KATOLIČKI TISAK

Preproučam Katolički tisak za ovaj tjedan, posebno Glas Koncila, MAK, Mariju, Veritas, Kanu te Radosnu vijest.