- Smještaj u hotelu Sempione 3*** u centru Milana na bazi polupansiona u dvokrevetnoj sobi (večera se služi u restoranu blizu hotela).

Smještaj u hotelu Cristallo 4**** udaljenom 8 km od centra Verone na bazi polupansiona u dvokrevetnoj sobi.

- Stručnog pratitelja

- Ulaznice za Julijinu kuću u Veroni

- Ulaznicu za galeriju u katedrali Duomo

- Ulaznicu za Arenu u Veroni

- Vožnju vaporettom

- Organizaciju putovanja

- Osiguranje jamčevine

- Osiguranje od odgovornosti

Cijena aranžmana ne uključuje:

- Vlastite troškove

- Dodatno zdravstveno osiguranje 60,00 kn

- Osiguranje od otkaza putovanja 60,00 kn

- Ulaznicu za Palace of Doge, Correr museum, The Archaelogical Museum i The Biblioteca Marciana u Veneciji 160,00 kn

Napomene:

- Nadoplata za jednokrevetnu sobu iznosi 390,00 kn

Putnička agencija Filida

"> Sjeverna Italija 19. - 22.10.2016. - Župa sv. Anastazije - Samobor

Sjeverna Italija 19. - 22.10.2016.

1. dan

Zagreb - Milano 19.10.

Polazak ispred crkve u Samoboru u 05,00h. Vožnja kroz Sloveniju prema Italiji sa usputnim pauzama. Dolazak u Padovu. Organizirana Sv. Misa u crkvi Sv. Leopolda Mandića. Nastavak vožnje prema Milanu. Po dolasku smještaj u hotel. Šetnja centrom grada. Večera. Noćenje.

2. dan

Milano 20.10.

Doručak. Razgled grada: Katedrala, Kazalište Scala, dvorac obitelji Sforza, šetnja najpoznatijom šoping zonom Corso Vittorio Emanuele do četverokuta mode ̋Via della Spiga – Via Montenapoleone. Slobodno vrijeme za vlastite aranžmane. Preporučamo posjetu galeriji Pinacoteca Ambrosiana, muzeju Leonarda Da Vincia ili odlazak do S.Maria delle Grazie, bazilike u kojoj se nalazi poznata Leonardova „Posljednja večera“. Potrebno unaprijed rezervirati termin. Ljubiteljima nogometa - najvažnije sporedne stvari na svijetu, svakako preporučamo posjet stadionu „San Siro“. Onima koji preferiraju dobar shopping savjetujemo odlazak do ulice Corso Como gdje možete naići na rasprodaje dizajnerske odjeće i nakita. U dogovoreno vrijeme odlazak u hotel. Večera. Noćenje.

3. dan

Milano - Verona 21.10.

Doručak. Vožnje prema Veroni. Po dolasku razgled grada: Piazza dei Signori, Piazza delle Erbe, Julijina kuća, Piazza Bra, Arena di Verona. Ostatak dana slobodan za vlastite aranžmane. Smještaj u hotel. Večera. Noćenje.

4. dan

Verona - Venecija - Zagreb 22.10.

Doručak. Vožnja prema Veneciji, do Punta Sabbione. Vožnja vaporettom do grada. Razgled grada: Trg. Sv. Marka, Palazzo Ducale. Prokurative, Most Uzdaha, crkva Santa Maria de la Salute, Canal Grande, Ponte RIalto, Ponte Akademia. Slobodno vrijeme. U popodnevnim satima povratak prema Zagrebu. Dolazak u večernjim satima.

Cijena aranžmana po osobi iznosi 2.050,00 kn.

Kalkulacija je rađena na 40 putnika.

Cijena aranžmana uključuje:

- Prijevoz turističkim autobusom (klima, SAT TV, WC)

- Stručnog pratitelja

- Ulaznice za Julijinu kuću u Veroni

- Ulaznicu za galeriju u katedrali Duomo

- Ulaznicu za Arenu u Veroni

- Vožnju vaporettom

- Organizaciju putovanja

- Osiguranje jamčevine

- Osiguranje od odgovornosti

Cijena aranžmana ne uključuje:

- Vlastite troškove