SEDMA VAZMENA NEDJELJA, 31. svibnja 2022.

SEDMA VAZMENA NEDJELJA

29. svibnja 2022.

NEDJELJOM: 8, 9.30, 11 i 19 SATI

2. SVETE MISE U KAPELAMA

Sljedeće nedjelje u 11 sati, u kapeli sv. Nikole u Otoku Samoborskom, slavit će se sveta misa s prigodnom proslavom zlatnog pira bračnog para Kleščić.

3. DUHOVSKO BDIJENJE

Uoči svetkovine Pedesetnice – Duhova, u subotu u 19 sati, slavit ćemo svetu misu bdijenja kako bismo se pripravili za ovu veliku svetkovinu i zazvali Duha Svetoga. Nakon svete mise bit će prigoda za klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu do 21 sat.

4. SVIBANJSKE POBOŽNOSTI

Još uvijek smo u mjesecu svibnju te ćemo i narednih dana, do kraja svibnja, moliti krunicu i litanije Blaženoj Djevici Mariji pola sata prije svete mise.

5. MLADE MISE NAŠIH NOVIH SVEĆENIKA

Na plakatima na oglasnoj ploči možete vidjeti pojedinosti vezane uz slavlje mladih misa vlč. Krešimira i vlč. Antonia koji su ove godine bili na službi u našoj Župi.

6. KATOLIČKI TISAK

Preporučujemo Katolički tisak za ovaj tjedan, posebno Glas Koncila, MAK, Kanu, Veritas, Mariju, Radosnu vijest.