Presveto Trojstvo

U tjednu su sv. Mise redovito U 19.00 sati

Nedjelja, 22. svibnja – kapela Sv. Mihalj – 9.30

3. Tijelovo – blagdan Tijela i Krvi Presvete

U četvrtak, 26. svibnja je Tijelovo. Sv. Mise su u 8.00, 10.00 i 19.00 sati Svečana sv. Misa s procesijom je u 10.00 sati. Započinje u Parku domovinske zahvalnosti. Sudjeluju prvopričesnici i krizmanici ovogodišnji, a Samoborske bratovštine organiziraju molitvene postaje. Pozivamo svu djecu da dođu s košaricama i laticama cvijeća...

4. Svibanjske pobožnosti – mjesec svibanj

U mjesecu svibnju pozivamo sve na intenzivniju molitvu krunice! U župnoj crkvi je svibanjska pobožnost svaki dan prije večernje sv. mise.

5. Završni nogometni turnir KMNL

Završnica nogometnih natjecanja katoličke malonogometne lige je danas u sportskoj dvorani OŠ Bogumil Toni. Pozivamo Vas i na revijalnu utakmicu između svećeničke reprezentacije i Grada Samobora s početkom u 17.45 sati. Na turniru će se prikupljati sredstva za obnovu vukovarskog vodotornja.

6. Krizma

Ponedjeljak u 20.00 sati - susret s krizmanicima

Srijeda od 15.15 sati - proba i ispovijed

Petak u 18.00 sati - ispovijed kumova i roditelja

Subota - KRIZMA (I. grupa u 9.00 sati; II. grupa u 11.30 sati)

7. Završetak đakondskog praktikuma – Marko Čolak

Ovim mjesecom završava đakonski praktikum vlč. Marka Čolaka u našoj župi.

Prikupljamo zajednički dar svih nas župljana poslije Sv. Misa. Taj dar ćemo mu predati sljedeće nedjelje koja je ujedno zadnja nedjelja njegove službe ovdje.