ISUS KRIST KRALJ SVEGA STVORENJA, 21. studenoga 2021.

ISUS KRIST

KRALJ SVEGA STVORENJA

21. studenoga 2021.

NEDJELJOM: 8, 9.30, 11  i 18 SATI

2. ŽUPNO PROŠTENJE U DOMASLOVCU

Danas, na Svetkovinu Krista Kralja svega stvorenja župno je proštenje u župi Domaslovec sa svečanom svetom misom u 10.30.

3. PRODAJA ADVENTSKIH VJENČIĆA

Danas, prije i poslije svih svetih misa, ispred naše crkve prodajemo adventske vjenčiće koje su ručno izradili mladi naše Župe. Njihovom kupnjom uljepšat ćemo svoj dom, ali i podržati njihov predani i požrtvovni rad kako u izradi vjenčića tako i u svemu gdje pomažu u životu Župe.

4. SVETA CECILIJA

Sutra slavimo spomendan svete Cecilije, djevice i mučenice, zaštitnice svih crkvenih zborova i pjevača. Ovim putem želimo našim zborovima čestitati i zahvaliti na njihovim naporima da naša bogoslužja učine svečanijima. Neka ih sve po, zagovoru svete Cecilije, Gospodin blagoslovi.

5. DEVETNICA DJETETU ISUSU

U četvrtak je 25. u mjesecu te zajednica Prijatelja Malog Isusa u 17 sati moli pobožnost i devetnicu Djetetu Isusu.

6. KATEHEZE I SUSRET S MLADIMA

Mladi naše Župe redovito se susreću na katehezama i druženju, nedjeljom u 19 sati, nakon svete mise. Svi mladi, bili srednjoškolci, studenti ili radnici dobrodošli su.

7. ŽUPNI VJERONAUK ZA PRVOPRIČESNIKE I KRIZMANIKE

Župni vjeronauk za krizmanike i prvopričesnike odvija se prema redovitom rasporedu.

8. MISE ZORNICE

Sljedećom nedjeljom, prvom nedjeljom došašća, započinjemo slavljenje svetih misa zornica u našoj crkvi. Svete mise zornice slavit ćemo svakog dana u 6.30 sati. Otvorimo srce Gospodinu i na ovaj simbolički način pokažimo svoju budnost i spremnost na Kristov dolazak.

9. KATOLIČKI TISAK I KALENDARI

U podnožju Crkve možete nabaviti i razne vrste katoličkih kalendara za novu 2022. godinu.

Preproučamo Katolički tisak za ovaj tjedan, posebno Glas Koncila, Mak, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Kana, Veritas, Mariju te Radosnu vijest.