9. nedjelja kroz godinu

U tjednu su sv. Mise redovito u 19.00 sati

Nedjelja, 5. lipnja – Draganje selo u 11.00 sati

3. Krizma – 2016

Proslavili smo sakramenat krizme za 170 krimanika iz naše župe. Djelitelj je bio preč. Mijo Gabrić. Molimo za naše krizmanike i njihove obitelji da snagom Božjega Duha odabiru ono dobro u svojem životu, a inspiraciju i snagu pronađu u vjeri u Boga.

4. Sv. misa u grkokatoličkoj crkvi u Uskočkoj ulici

U Subotu, 4. Lipnja na blagdan Presvete Bogorodice u Grkokatoličkoj crkvi u Samoboru služit će se Godišnja liturgija. Početak je u 11.00 sati.

5. Sv. misa na Lovniku u gostinjcu Sv. Bernarda

Tradicionalni 7. Susret planinara, štovatelja Sv. Bernarda i 20 godina Gostinjca Sv. Bernarda je u subotu i nejdjelju, 4. I 5. Lipnja. Sveta misa je u nedjelju, u 11.00 sati. S radošću Vas očekuju organizatori.

6. Završetak đakonskog praktikuma - Marko Ćolak

Hvala našem đakonu vlč. Marku na suradnji i pomoći u našoj župi. Današnjim danom završava njegov đakonski praktikum. Predajemo mu poklon koji smo kao župljani skupljali i želimo da ne zaboravi ovu župu i sve nas. Na njegovom daljnjem putu u svećeništvu neka ga prati Božji blagoslov i zagovor Sv. Anastazije.

7. Izlet djece u Rude, Manju vas i Kotare

Subota, 11. Lipnja izlet djece i roditelja u Rude, Subanu i u Kotare. (najava)

8. Hodočašće mješovitog zbora u Gradačac - BiH

Ponedjeljak, 13. lipnja odlazimo na proslavu Blagdana Sv. Antuna u Gradačcu u BiH.