5. Vazmena nedjelja

Kapela Presv. Trojstva – M. Rakovica 17.00 sati

4. Prva Pričest – Osnovna škola Samobor

Četvrtak, 18. svibnja – ispovijed i podjela haljinica za prvopričesnike

Petak, 19. svibnja – od 18.00 sati: ispovijed za roditelje i članove obitelji prvopričesnika

Subota, 20. svibnja – 10.00 sati: Prva Pričest

5. Mladi

Nastavljamo s redovitim susretima za mlade utorkom 20 sati. Ovaj susret je za sve mlade našega dekanata. Održava se u novouređenom centru za mlade u sklopu bivše vojarne, „BUNKER“. tema: 7 glavnih grijeha - Oholost!

Gost predavač je vlč. Ivan Valentić, povjernik naše Nadbiskupije za mlade.

6. Čitači - biblijska skupina

Čitači, odnosno biblijska skupina okuplja se redovito petkom poslije večernje sv. Mise.

7. Hodočašće u Karlovac – Sv. Josipu u godini Sv. Josipa

U subotu, 10. lipnja organiziramo hodočašće u Karlovac na središnje slavlje naše Nadbiskupije u godini sv. Josipa. Detaljne obavijesti i prijave su u župnom uredu. Pozivam sve; osobito crkvene udruge i samborske bratovštine da se prijave kako bismo u što većem broju kao župa sudjelovali u tom osobitom događaju za našu Nadbiskupiju.

- Polazak u 8.30 iz Langove. U 8.00 iz sela. Sv. Misa u Karlovcu u 11.00 sati.

- Cijena 50 kn. Za školsku djecu 50% popusta. Dvoje roditelja i djeca 50% popust.

- Na povratku: posjet Gradu Ozlju.

8. Umrli, kršteni, vjenčani

Umrli: Pavica Tanković, Vlado Bezjak i Julijana Stupar

Kršteni: Jakov Stjepan Kraljević, Nika Vujić, Lucas Milinović, Nera Živković, Adrian Marton Mihaldinec.

Vjenčani: Dario Jagodić i Veronika Horvat, Miroslav Vujić i Ema Obad, Ivor Herak i Ika Birkić