5. Vazmena nedjelja

1. Peta vazmena nedjelja, 24. travanj 2016.

Župna crkva u 8.00, 9.30, 11.00 i 19.00 sati

Kapela sv. Juraj u 11.00 sati

Sljedeća nedjelja – kapela sv. Marka - Vratnik u 11.00 sati

2. Nedjelja solidarnosti sa Ukrajinom

Prikupljamo svoj dar za potrebe prognanika i svih ljudi pogođenih ratom u Ukrajini. Papa Franjo je na bijelu nedjelju odredio da u se u svim katoličkim crkvama diljem svijeta na današnju nedjelju, 24. travnja prikupljaju novčana sredstva za Ukrajinu. Darujte prema svojim mogućnostima. Hvala unaprijed!

3. Mladi

- klanjanje za mlade ovoga utorka u 21.00 u crkvi

- molitva krunice svakog prvog utorka u mjesecu u 20.15 sati uz kip i spilju Gospe Lurdske na Vugrinščaku uz potok Gradnu.

4. Molitva i blagoslov obnovljene spilje Gospe Lurdske

U nedjelju, 1. svibnja je molitva krunice te blagoslov obnovljenog kipa Gospe Lurdske na šetnici uz Gradnu. Početak je u 18.00 sati, a nastavak sv. Misom u župnoj crkvi i druženjem u župnom dvorištu. Kao što znate, molitvene zajednice će se izmjenjivati u molitvi krunice na tom mjestu s nakanama za naš Grad, za obitelji i mlade, osobito ovisnike o drogi i alkoholu.

5. Prva pričest – subota, 30. travnja

Ispovijed prvopirčesnika je u srijedu u 9.00 sati

Ispovijed roditelja u petak od 18.30 sati.

Prva pričest za vjeroučenike osnovne škole Samobor je u subotu u 10.oo sati.