4. Vazmena nedjelja

3. Kapele

Nedjelja, 14. Svibnja - Kapela Sv. Florijana - Bobovica 11.00 sati

4. Pohod Sv. Bernardu

Planinarska bratovština Sv. Bernarda poziva Vas na pohod na Lovnik u nedjelju, 14. Svibnja.

Detaljne obavijesti na oglasnoj ploči.

5. Mladi

Nastavljamo s redovitim susretima za mlade utorkom u 20 sati u župnoj dvorani.

U večernjem susretu, ovoga utorka predstavit će se Udruga koju je osnovao talijanski svećenik, don Ermano Onofrio; „Vrt plavih ruža“. Ova udruga je Hrvatskoj pomagala u vrijeme rata, a poslije rata je posebno vodila brigu za bolesnu djecu u bolnici za specijalne dječje bolesti u Gornjoj Bistri. Osim brige za samu djecu kompletno su obnovili i uredili i sam dvorac u kojemu je smještena bolnica.

6. Hodočašće u Karlovac – Sv.Josipu u godini Sv. Josipa

U subotu, 10. lipnja organiziramo hodočašće u Karlovac na središnje slavlje naše Nadbiskupije u Godini sv. Josipa. Detaljne obavijesti i prijave su u župnom uredu od ovoga utorka. Pozivam sve; osobito crkvene udruge i bratovštine da se prijave kako bismo u što većem broju kao župa sudjelovali u tom osobitom događaju za našu Nadbiskupiju.

7. Umrli, kršteni, vjenčani

Umrli: Drago Blazinić, Ana Kunštek, Barica Vugrin, Barica Cvetković, Marijana Meštrović, Željka Lojina

Kršteni: Katarina Glibo, Baltazar i Matej Turk, Paula Paćin; Fran Ećimović Brekalo, Maximilian i Michael Lohninger, Lovro i Karlo Marović

Vjenčani: Burić - Drmić