3. korizmena nedjelja

Župna crkva u 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00 sati

Kapela Sv. Antuna – Gradna U 9.30 sati

2. U tjednu

Sv. Josip, zaštitnik naše domovine i obitelji

Slavi se liturgijski u ponedjeljak, 20. ožujka. Sv. Mise su u 8 i 19.00 sati

Ostale dane - sv. mise – u 18.00 sati

Molitva krunice – u 17.30 sati

Klanjanje pred Presvetim - četvrtkom u 17.30 sati

Križni put - petkom u 17.15 sati, nedjeljom u 17.30 sati

3. Sv. mise u kapelama

Sljedeće nedjelje je Sv. Misa u kapeli Sv. NIkole - u Otoku Samoborskom u 11.00 sati

4. Dan solidarnosti s crkvom i narodom u Bosni i Hercegovini

Od sutra, a osobito sljedeće nedjelje, 26. travnja, moći će te poslije sv. misa darovati u znak solidarnosti s crkvom i narodom u BiH. Moto: „Moliti, raditi, rasti zajedno“

5. Mladi

Susret i priprema za SHKM u Vukovaru poslije večernje sv. mise u nedjelju.

Duhovna obnova za mlade započinje križnim putem i večernjom Sv. Misom ovdje u Samoboru u petak, 24. ožujka.

6. Peticija za zaštitu ljudskog života osobito nerođene djece

Udruga i inicijativa „Za život“ od danas organizira potpisivanje peticije koju možete potpisati, a ove kampanje je zaštita ljudskog života i to od samoga začeća. Moto ove peticije i kampanje je „IMAM PRAVO ŽIVJETI!“ Cilj je prikupiti što više potpisa radi promjene Zakona o pobačaju i pružanja pomoći trudnicama koje o njemu razmišljaju.

7. Umrli: Dragica Juratovac, Stjepan Geušić, Stjepan Sečen, Dragica Frkanec i Franjo Šoić

Kršteni: Martin Razum, Ema Gnječ, Veronika i Gabrijela Ivanušević i Vanja Kruhan.