29. Nedjelja kroz godinu

Utorak, 18. Listopad – Sv. Luka evanđelist

3. Sljedeća nedjelja

Župna crkva - u 8.00, 9.30, 11.00 i 19.00 sati

Ujedno je sljedeća nedjelja misijska nedjelja, te prikupljamo za potrebe misija i misionara!

Vrhovčak - u 11.00 sati

4. Caritas

Prikupljanje zimske odjeće i obuće za djecu

U srijedu, četvrtak i petak od 18 do 19 sati možete donijeti isključivo zimsku odjeću i obuću(nosivo i čisto) te rekvizita za zimsku igru; klizaljke, sanjke, itd...

Podjela dječje obuće i odjeće te zimskih rekvizita

Ova akcija župnog caritas održava se u subotu, 22. Listopada od 10 do 14.00 sati. Dođite i izaberite nešto za svoju djecu i za sebe

5. Najava Sinode – čitanje pisma koje nam je uputio kard. Josip Bozanić

Primili smo pismo uzoritog gospodina Nadbiskupa kojim se najavljuje otvaranje Druge Sinode Zagrebačke nadbiskupije. Predsinodalno razdoblje je prošlo i trajalo je skoro 12 godina. Od 2002. U tom razdoblju je nastao pripremni dokument (ISNTRUMENTUM LABORIS) koji je objavljen krajem prošle godine. Ove nedjelje čitajući ovo pismo pripremamo se i mi kao župna zajednica jer će ovih dana birati članovi sinode među svećenicima dekanata, a bira se predstavnik vjernika laika u našem dekanatu. Sinodu će službeno otvoriti naš kardinal, Josip Bozanić na blagdana Bezgrešnog začeća BDM, 8. prosinca ove godine u Zagrebačkoj katedrali. Pozvani smo na molitvu za uspjeh ove druge sinode.

6. Sakrametni i umrli

Kršteni: Tena Mogulić